Pracownik, korzystający z samochodu do celów służbowych, musi przejść badania lekarskie
Pracownicy, którzy chociażby sporadycznie korzystają z samochodów do celów służbowych, niezależnie od tego, czy są to pojazdy prywatne czy firmowe, powinni zostać skierowani przez pracodawcę na badania profilaktyczne wyjaśnia Maciej Ambroziewicz, ekspert Kompasu Księgowo-Kadrowego.