Enel-Med: wzrost przychodów ze sprzedaży abonamentów
Centrum Medyczne Enel-Med w pierwszych trzech kwartałach 2014 roku osiągnęło 155,5 mln zł przychodu, z czego 50,5 mln zł w trzecim kwartale 2014. Na osiągnięty wynik w trzecim kwartale w dużej mierze wpłynął 21-procentowy wzrost w obszarze abonamentów, stanowiących 70 procent przychodów spółki, oraz 19-procentowy wzrost w obszarze szpitali.


