Rząd przyjął projekt nowej ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym
Rada Ministrów przyjęła wczoraj projekt ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Nowe przepisy przyczynią się m.in. do zwiększenia poziomu zbierania odpadów w postaci zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, ich recyklingu oraz innych form odzysku.









