Resort gospodarki chce uniknąć lasu bezczynnych wiatraków
Dzięki poprawce zaproponowanej przez Ministerstwo Gospodarki także inwestorzy uruchamiający instalacje w okresie przejściowym będą mogli stać się beneficjentami systemu aukcyjnego. Jednak wyprodukowaną w tym czasie energię będą musieli sprzedawać na giełdzie i bez wsparcia.











