Zabrze: otwarto Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia
Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia otwarto w poniedziałek 21 września 2015 w Zabrzu (Śląskie). Nowoczesny ośrodek naukowo-badawczy powstał kosztem blisko 20 mln zł.Będą w nim prowadzone badania przedkliniczne i kliniczne w obszarach kardiologii, kardiochirurgii, onkologii, diabetologii, geriatrii oraz chorób środowiskowych i cywilizacyjnych.







