Sądy okręgowe będą prowadzić listy mediatorów
Wniosek o wpis na listę stałych mediatorów składa się do prezesa sądu okręgowego, który będzie prowadził listę mediatorów stanowi obowiązujące od 29 stycznia rozporządzenie ministra sprawiedliwości. Podobne listy mogą prowadzić też instytucje zajmujące się madiacjami, ale mają obowiązek przekazać je sądowi.




