Nauczycielki nie złamały prawa biorąc udział w czarnym proteście
Trzy kolejne nauczycielki, które odpowiadały przed komisją dyscyplinarną w związku z udziałem w ubiegłorocznym "czarnym proteście" zostały w środę uniewinnione decyzją komisji dyscyplinarnej w Śląskim Kuratorium Oświaty w Katowicach.













