MSWiA: trzeba zakazać używania telefonów na przejściach
Przechodnie z telefonem przy uchu lub wpatrujący się w ekran smartfona to częsty widok na przejściach dla pieszych. Dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji to potencjalni sprawcy wykroczeń i dlatego proponuje zakazać takich zachowań.













