Osoby na kontraktach to często połowa pracowników w podmiotach leczniczych
W podmiotach prowadzących działalność leczniczą zatrudniane osoby często mają status niepracowniczy, są to osoby pracujące na tzw. kontrakcie. Praca takich osób jest często wyzwaniem dla tradycyjnej polityki zatrudnienia.












