Kolejni prezesi sądów stracili stanowiska
W ostatnim dniu obowiązywania specjalnego przepisu ustawy o sądach powszechnych minister odwołał kilku kolejnych prezesów sądów - m.in. w Kaliszu, Bielsku Podlaskim, Bydgoszczy, Dębicy, Łomży, Szczecinku i Rzeszowie.

















