Prezydent podpisał nowelizację ustawy dotyczącą leczniczej marihuany
Prezydent RP podpisał ustawę z 7 lipca 2017 roku o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. Ustawa reguluje kwestię wykorzystywania tzw. marihuany w celach medycznych.






