Ministerstwo Zdrowia promuje karmienie piersią
Najlepszym sposobem żywienia noworodków i małych dzieci jest karmienie piersią - podkreśla ministerstwo zdrowia w komunikacie. Resort przypomina, że w przypadku trudności w karmieniu, kobieta może zwrócić się o pomoc do położnej.













