Weterynarz oskarżony o uśmiercenie bezpańskiego psa
Przed Sądem Rejonowym w Poddębicach (Łódzkie) rozpoczął się we wtorek proces weterynarza oskarżonego o uśmiercenie bezpańskiego psa bez przeprowadzenia niezbędnych badań i bez istniejącej konieczności. Grozi mu kara nawet do dwóch lat więzienia.



