Raport: Wzrost zainteresowania cyfryzacją podczas pandemii
Ministerstwo Cyfryzacji opublikowało raport o cyfryzacji podczas pandemii. Podsumowuje w nim rosnące zainteresowanie Polaków e-administracją, nowe e-usługi i kwestie bezpieczeństwa w sieci. Tym bardziej że w pandemii duża część życia przeniosła się do internetu.






















