Przedsiębiorcy zapoznali się z koncepcją "listu ostrzegawczego"
W trakcie wtorkowego spotkania członków Zespołu do spraw Doskonalenia Regulacji Gospodarczych, w którym uczestniczyli przedstawiciele organizacji przedsiębiorców, przedstawiona została koncepcja projektu pn. List ostrzegawczy. Do jego realizacji resort finansów zaprosił także Ministerstwo Gospodarki.






