Czy w komisji inwentaryzacyjnej może być tylko jeden pracownik?
Pytanie pochodzi z publikacji Vademecum Głównego KsięgowegoJesteśmy spółką z o.o., która zajmuje się handlem. Mamy jeden duży magazyn w siedzibie firmy i kilkanaście małych magazynów na terenie całego kraju. Obecnie przygotowujemy się do przeprowadzenia inwentaryzacji naszych towarów handlowych. Inwentaryzację chcemy podzielić na trzy daty po kilka magazynów. Mimo takiego podziału dojdzie do sytuacji, w której niektóre magazyny zewnętrzne inwentaryzować będzie tylko jeden nasz pracownik (nie mamy więcej pracowników).Czy w komisji inwentaryzacyjnej może być tylko jeden nasz pracownik, czy musi być co najmniej dwuosobowa komisja?





