Czy organ koncesyjny może cofnąć koncesję na wydobywanie kopaliny, gdy przedsiębiorca zalega z opłatą eksploatacyjną?
Czy zaległości przedsiębiorcy wobec gminy oraz NFOŚIGW w płatności zobowiązań z tytułu opłaty eksploatacyjnej (przedsiębiorca uiszcza opłatę niesystematycznie z opźnieniem sięgającym nawet około 6 miesięcy w stosunku do terminw określonych w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. Prawo geologiczne i grnicze (tekst jedn.: Dz. U. z 2005 r. Nr 228, poz. 1947, z pźn. zm.) - dalej pr. geol.) mogą być przesłanką do cofnięcia koncesji na wydobywanie kopaliny przez właściwy organ koncesyjny?



