Zespół Naczelnej Rady Lekarskiej będzie rozmawiał w resorcie zdrowia o refundacji
4 stycznia powołany przez Naczelną Radę Lekarską zespół ds. opracowania zmian ustawy refundacyjnej spotka się z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia. Z prośbą o spotkanie wystąpił prezes NRL wystąpił w ubiegły piątek, a we wtorek minister zdrowia zaprosił członków zespołu na spotkanie.



