Opole: więcej pieniędzy dla firm i na nowoczesne technologie
W latach 2014-2020 w woj. opolskim więcej pieniędzy powinno być dla przedsiębiorców, zwłaszcza tych wdrażających nowoczesne technologie oraz na poprawienie dostępności do internetu zapowiedział w piątek marszałek województwa opolskiego Józef Sebesta.







