Lubelska szkoła dla niepełnosprawnych bez udogodnień
Najwyższa Izba Kontroli zgłosiła zastrzeżenia co do organizacji jednej z lubelskich podstawówek. W szkole, do której uczęszczają dzieci jeżdzące na wózkach inwalidzkich, nie ma wind - informuje Gazeta Wyborcza.








