Wojewoda śląski: podczas strajku służby medyczne nie odejdą od łóżek pacjentów
Wojewoda śląski spodziewa się, że podczas zapowiadanego na 26 marca strajku generalnego w regionie najtrudniejsza będzie sytuacja w transporcie publicznym, szczególnie na kolei. Spokojni mogą być pacjenci - służby medyczne nie odejdą od ich łóżek.






