Podkarpacki samorząd przejmie uzdrowisko Horyniec
Samorząd województwa podkarpackiego złożył wniosek do Ministerstwa Skarbu Państwa o komunalizację Uzdrowiska Horyniec w Horyńcu Zdroju (Podkarpackie). Samorząd od stycznia br. jest już właścicielem Uzdrowiska Rymanów w Rymanowie Zdroju.








