Od nowego roku uczelnie otrzymają pieniądze za jakość a nie ilość studentów
Na początku 2015 r. przedstawiony zostanie nowy system finansowania uczelni wyższych - zapowiedziała w Poznaniu podczas Forum Gospodarki i Edukacji minister nauki i szkolnictwa wyższego Lena Kolarska-Bobińska.








