Od używanego auta 400 zł opłaty depozytowej
Osoby rejestrujące używane auta będą musiały uiścić 400 zł opłaty depozytowej; zniesie ona obecnie obowiązującą 500-złotową opłatę recyklingową - zakłada projekt noweli ustawy o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, którym we wtorek ma zająć się rząd.






