Wyniki ankiety szpitala: pacjenci oczekują lepszej komunikacji
Pacjenci szpitala oczekują lepszej komunikacji z personelem oraz życzliwszego podejścia. Tak wynika z analizy ankiet, które skierowane zostały do mieszkańców Świecia i okolic. Ankiety były częścią projektu realizowanego przez Grupę Nowy Szpital, prowadzącą placówkę. Dbałość o pacjenta to część procedur GRC.







