Pieniądze przeznaczone na szkolenia pracowników, którzy ukończyli 45 lat, wrócą do resortu pracy.Nie ma chętnych do udziału w programie - informuje DziennikGazeta Prawna.
PKP S.A. ogłosiły przetarg na wybór firmy, która zmodernizuje dworzec na stacji Wieliczka. Podpisanie umowy z wykonawcą zaplanowane jest na koniec br., a rozpoczęcie prac na początek 2015 roku - podaje ISBnews.pl.
Rzecznik Praw Obywatelskich zaniepokojony informacjami o dużej liczbie amputacji
Łódzkie i mazowieckie: porozumienie dla rozwoju makroregionu
GRC: skuteczna kontrola ryzyka wpływa na wyniki finansowe i rozwój
WOŚP kupiła sprzęt dla dziecięcych oddziałów ratunkowych
Krótszy proces zawierania umów z ochrony zdrowia na wypadek wystąpienia chorób zakaźnych
Ministerstwo Zdrowia pracuje nad zmianami dot. Agencji Oceny Technologii Medycznych
Porozumienie Zielonogórskie: Ministerstwo Zdrowia wprowadza pacjentów w błąd
W Polsce brakuje dawców narządów
TK: zasiłki pielęgnacyjne nie mogą zależeć od wieku niepełnosprawnego
Powstał projekt zmian kodeksu pracy dotyczący umów terminowych
Nowelizacja kodeksu pracy dotycząca rekompensowania pracy w dni wolne do odrzucenia?
LEX Reader – nie dźwigaj podręczników, czytaj ebooki
Wolters Kluwer, wydawca publikacji prawnych i biznesowych, właściciel marki LEX.pl i serwisów tematycznych LEX.pl i student.LEX.pl, a także księgarni internetowej profinfo.pl, udostępnia bezpłatną aplikację mobilną LEX Reader, czyli funkcjonalny czytnik ebooków i innych dokumentów elektronicznych na tablety z systemem iOS oraz Android.
KE przygotowuje zasady tworzenia funduszy restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji
Komisja Europejska przyjęła akt delegowany oraz projekt aktu wykonawczego Rady, które dotyczą obliczania składek wnoszonych przez banki na rzecz, odpowiednio, krajowych funduszy restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji oraz jednolitego funduszu restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji.
Kazimierz Dolny: miasto dzierżawi szkolny budynek, który taniej jest wykupić
Burmistrz Kazimierza Dolnego zapłaci trzy razy więcej za dzierżawę tymczasowego budynku dla szkoły, niż wydałby na jego kupno - wylicza portal gazeta.pl. Miasto tłumaczy, ze wynika to z zasad dofinansowania tego typu wydatków.
Janina Szajny, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 8 Montessori w Jarosławiu i Małgorzata Kułaczkowska, dyrektor Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie zwyciężyły w konkursie Super Dyrektor. Kapituła przyznała też dwa wyróżnienia.