1,5 mld zł na działania w zakresie zdrowia publicznego
Środki przeznaczone na działania w zakresie zdrowia publicznego będą pochodziły z trzech źródeł - z Narodowego Funduszu Zdrowia, z budżetów poszczególnych ministerstw oraz z tzw. funduszu zdrowia publicznego. Wysokość tych środków określiła podczas spotkanie 3 marca 2015 roku w siedzibie Pracodawców RP wiceminister zdrowia Beata Małecka-Libera na około 1,5 mld zł.






