Ustawa o zdrowiu publicznym weszła w życie
Wydłużenie życia, poprawa zdrowia i związanej z nim jakości życia ludności oraz zmniejszenie nierówności społecznych w zdrowiu to strategiczny cel Narodowego Programu Zdrowia, który ma być podstawą działań zapisanych we wchodzącej w życie 3 grudnia 2015 roku ustawie o zdrowiu publicznym.







