Bezpłatne badania w ramach Mobilnego Miesiąca Zdrowia
Już ponad 2 300 przebadanych Polaków to dotychczasowy bilans trwającego Mobilnego Miesiąca Zdrowia. W ramach akcji na ulice miast wyjechały specjalne autobusy, w których wykonywane są badania profilaktyczne. Chętni mogą sprawdzić stan swojego serca, płuc, kości, a także skonsultować się ze specjalistami.







