Dwa tygodnie na zmianę w dostępach do danych KOBiZE
Zgodnie z przepisami obowiązującego od 23 listopada br. rozporządzenia w sprawie szczegółowego zakresu informacji zawartych w raporcie oraz sposobu jego wprowadzania do Krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancji osoby, które w dniu 22 listopada br. posiadały dostęp do elektronicznego konta w Krajowej bazie, od dnia 23 listopada stały się automatycznie użytkownikami Krajowej bazy.









