Normy zatrudniania pielęgniarek nie powinny być dowolne
Według pielęgniarek sztywne limity dotyczące ich zatrudniania w szpitalach powinny obowiązywać na wszystkich oddziałach, a nie tylko na intensywnej terapii oraz neonatologicznych – informuje Rzeczpospolita.












