Poznańska Kolei Metropolitalna uruchomi w przyszłym roku 23 pary pociągów
Wicemarszałek województwa wielkopolskiego, Wojciech Jankowiak, poinformował, że władze regionu planują uruchomić w ramach Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, do końca czerwca 2018 r., 23 pary dodatkowych pociągów na 4 liniach do Wągrowca, Grodziska Wielkopolskiego, Nowego Tomyśla i Jarocina.








