Wręczono stypendia dla najzdolniejszych uczniów woj. mazowieckiego
1121 uczniów mazowieckich szkół ponadgimnazjalnych i zawodowych otrzymało stypendia o łącznej wartości 6,1 mln zł od urzędu marszałkowskiego. Umowy stypendialne zawarte są na rok szkolny 2017/2018, a najzdolniejsi uczniowie Mazowsza otrzymali dyplomy.












