Konferencja „Stosowanie przymusu bezpośredniego wobec pacjentów” - nadal można się zapisać
Już 29 maja br. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Stosowanie przymusu bezpośredniego wobec pacjentów”, na którą wciąż można się zapisywać. Podczas wydarzenia eksperci będą dyskutować na temat granic dopuszczalności stosowania środków przymusu bezpośredniego, praktyką stosowania przepisów oraz tym, co warto byłoby zmienić. Prawo.pl jest patronem medialnym wydarzenia.





























