Sekretarkę medyczną chętnie zatrudnię
Minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski zapowiada, w szpitalach mają pojawić się sekretarki medyczne, które odciążą z biurokratycznej pracy lekarzy i pielęgniarki. Są już placówki, które zatrudniają takie osoby. W Wojskowym Instytucie Medycznym jest zatrudnionych już 128 sekretarek medycznych.

















