Kolejne zmiany w doskonaleniu zawodowym lekarzy
16 stycznia 2017 roku ogłoszono drugą w przeciągu ostatnich kilku miesięcy nowelizację rozporządzenia w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów. Tym razem zmiany dotyczą jedynie zasad przyznawania punktów za kursy medyczne.









