14 tysięcy lekarzy zarejestrowało się w elektronicznym systemie ZUS
W ZUS zarejestrowano już pierwsze elektroniczne zwolnienia, które można wystawiać od 1 stycznia 2016 roku - poinformował członek zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Radosław Stępień. W systemie zwolnień zarejestrowało się już ponad 14 tysięcy lekarzy.







