NRL zaprasza na konferencję „Stomatologia 2013”
W dniu 17 października 2013 r. w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie W dniu 17 października 2013 r. w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie przy ul. J. Sobieskiego 110 w godz. 11.00 15.00 odbędzie się Konferencja Stomatologia 2013. Wydarzenie jest organizowane przez NRL oraz Komisję Stomatologicznczną NRL.



