Raport Instytutu Ochrony Zdrowia: zdrowie powinno być priorytetem państwa
Zdrowie powinno być priorytetem politycznym państwa - podkreślił w zaprezentowanym w czwartek raporcie Instytut Ochrony Zdrowia. Kolejne zalecenia raportu to m.in.: podniesienie efektywności systemu opieki zdrowotnej oraz ponadresortowe podejście do zdrowia.






