Użytkowanie wieczyste: można korzystać tylko z jednej bonifikaty
Gabriel Węgrzyn omówił sytuację, w której następuje zbieg bonifikat, które mogą być przyznane od opłat z tytułu użytkowania wieczystego. Pełna treść komentarza dostępna jest w programie LEX dla Samorządu Terytorialnego.



