SN: właściciel nieznany, ale miasto żąda zapłaty od lokatora
Gmina może żądać zapłaty od posiadacza lokalu, mimo, że nie jest właścicielem tej nieruchomości, ani nie podpisała żadnej umowy. Wystarczy, że udowodni, iż zarządza od lat budynkiem jak właściciel - stwierdził Sąd Najwyższy.







