Adwokaci: potrzebne jednolite zasady doręczeń elektronicznych
Według obowiązujących obecnie przepisów doręczenie użytkownikowi systemu teleinformatycznego pisma następuje w momencie wygenerowania przez niego poświadczenia odbioru. Tymczasem rozporządzenie ministra ma stanowić, że w momencie zalogowania się. Adwokatura domaga się ujednolicenia tych reguł.














