Przyjęto Strategię Bezpieczeństwo Energetyczne i Środowisko – perspektywa do 2020 r.
Określono kluczowe reformy i niezbędne działania, które powinny zostać podjęte w perspektywie do 2020 r. w obszarze energii i środowiska. Rada Ministrów przyjęła przygotowaną we współpracy z resortem środowiska Strategię Bezpieczeństwo Energetyczne i Środowisko perspektywa do 2020 r (BEiŚ).






