MG wspiera transport ekologiczny
Podpisanie porozumienia dotyczącego utworzenia Polskiej Platformy Technologicznej Transportu Ekologicznego (PPTTE) było głównym punktem spotkania wiceminister gospodarki Grażyny Henclewskiej z producentami pojazdów ekologicznych. Uroczystość odbyła się 26 marca 2012 r. w MG.








