MŚ: Korolec wiceprzewodniczącym Platformy Zielonego Przemysłu
Minister środowiska Marcin Korolec został wiceprzewodniczącym zarządu Platformy Zielonego Przemysłu - poinformował we wtorek resort. To globalne gremium ma łączyć wysiłki władz oraz przedsiębiorców na rzecz zielonej i niskoemisyjnej gospodarki.






