MZ i WHO zacieśnią współpracę w zakresie ochrony zdrowia
Wiceminister Zdrowia Krzysztof Chlebus spotkał się z przedstawicielami Światowej Organizacji Zdrowia. Tematem rozmów było znaczenie Polski w WHO i WHO EURO, jak również kwestia dalszej współpracy, związanej ze zdrowiem publicznym i systemami ochrony zdrowia.







