Klinikę "Budzik" dla dzieci w śpiączce otwarto w Międzylesiu
Klinikę Budzik dla dzieci w śpiączce otwarto w piątek przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. To wzorzec, pierwsza taka placówka - podkreśla aktorka Ewa Błaszczyk, założycielka fundacji, która zainicjowała budowę.




