Na zamianach w refundacji oszczędza MZ a nie pacjenci
Ministerstwo Zdrowia płaci firmom farmaceutycznym za medykamenty najmniej w Unii Europejskiej. Jednak pacjenci z tego nie korzystają, bo muszą do leków dopłacać i to najwięcej w Europie informuje Dziennik Polski.










