Władze stolicy: składanie deklaracji śmieciowych - do 19 lipca
Stołeczny magistrat zaproponował wydłużenie terminu składania tzw. deklaracji śmieciowych do 19 lipca - poinformował w czwartek wiceprezydent Warszawy Jarosław Kochaniak. Do tej pory do miasta spłynęło zaledwie 20 tys. oświadczeń z szacowanych 350 tys.








