Jedyny w woj. świętokrzyskim oddział geriatryczny - do likwidacji
Brak wystarczającej liczby specjalistów to główny powód złożenia przez dyrekcję szpitala w Busku Zdroju rezygnacji z prowadzenia oddziału geriatrycznego. To jedyny taki oddział w regionie. Dyrektor placówki wysłał już do NFZ prośbę o rozwiązanie umowy.



